Heren 3

#Heren3

Deze pagina is nog niet helemaal compleet. We zijn hard aan het werk om alle informatie te bemachtigen en te verwerken. Dit kan even duren, excuses voor het ongemak.

Standen
#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Voorne MSE 11120940569
2River Trotters MSE 3916601474
3CBV Binnenland MSE 4912495539
4LUSV Basketbal MSE 41010582596
5Klipperstars MSE 278448446
6Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 288480481
7CBV Binnenland MSE 5108513534
8Rotterdam Basketbal MSE 276341357
9D.B.V. Rowic MSE 376444421
10Sparta Go MSE 186438462
11Punch MSE 796378475
12Rotterdam-Zuid MSE 384332410
13Forwodians MSE 392379607