Hier onder vind je de overzichten van trainingen voor alle teams van RZ en van alle SSV projecten.

U10

Maandag

Veld 3 & 4
Training door: Richard

17:00 - 18:00


U12

Maandag

Veld 3 & 4
Training door: Richard

18:00 - 19:30

Woensdag

Veld 1
Training door: Richard

18:00 - 19:30


U14

Maandag

Veld 2
Training door: Yasar

18:00 - 19:30

Woensdag

Center court
Training door: Yasar

18:00 - 19:30


U16

Maandag

Veld 2
Training door: Ismael

19:30 - 21:00

Vrijdag

Center court
Training door: Ismael

18:00 - 19:30


D-U16

(Dames)

Maandag

Veld 1
Training door: Sem

19:00 - 20:00

Vrijdag

Veld 1
Training door: Sem

19:00 - 20:00


U18

Maandag

Veld 3 & 4
Training door: Habtom

19:30 - 21:00

Vrijdag

Center court
Training door: Habtom

19:30 - 21:00


D-U18

(Dames)

Maandag

Veld 1
Training door: Sem

20:00 - 21:00

Woensdag

Center court
Training door: Sem

19:00 - 21:00

Vrijdag

Veld 1
Training door: Sem

20:00 - 21:00


Heren 3

Maandag

Center court
Training door: Yasar

21:00 - 22:30

Woensdag

Veld 1
Training door: Yasar

21:00 - 22:30

vrijdag

Center court
Training door: Yasar

21:00 - 22:30


Heren 2

Maandag

Center court
Training door: Yasar

21:00 - 22:30

Woensdag

Veld 1
Training door: Yasar

21:00 - 22:30

vrijdag

Center court
Training door: Yasar

21:00 - 22:30


Heren 1

Maandag

Veld 1
Training door: Eldridge

21:00 - 22:30

Woensdag

Center court
Training door: Eldridge

21:00 - 22:30


Recreanten

Woensdag

Veld 1

19:30 - 21:00

Vrijdag

Veld 1

21:00 - 22:30


Afrikaanderwijk

Dinsdag (Afrikaanderhal)

U10 - U12

Training door: Yasar

16:00 - 17:00


Beverwaard

Woensdag (Gronsvelderf)

U10 - U12

Training door: Yasar

12:45 - 13:45


Bloemhof

Vrijdag (Heidenstraat)

U10 - U12

Training door: Yasar

16:00 - 17:00


Carnisse

Donderdag (-)

U10

Training door: Isiah

16:00 - 17:00

U12

Training door: Isiah

17:00 - 18:00


Hillesluis

Dinsdag (Stichtseplein)

U10 - U12 (Meiden)

Training door: Jason

16:00 - 17:00

U10 - U12 (Jongens)

Training door: Isiah

17:00 - 18:00


Hordijkerveld

Maandag (Aalsdijk)

U10 - U12

Training door: Yasin

16:00 - 17:00


Pendrecht

Maandag (Herkingenstraat)

U10

Training door: Yasar

15:45 - 16:45

U12

Training door: Yasar

16:45 - 17:45